שאלות ותשובות

CHECKNET מובילה את מהפכת הידע והטכנולוגיה בהנגשת יכולת מקצועית וטכנולוגית ייחודית, המאפשרת לסנכרן ולסנן את המידע ברחבי הרשת ולהפיק On Line דוח מקיף וברור על כל אדם, עסק או חברה, עימם שוקלים לבצע התקשרות על רקע פרטי או עסקי.

כל חברה, אדם פרטי או בעל עסק העומדים לפני התקשרות חדשה עם אדם אחר ורוצים לשפר באופן משמעותי את יכולת קבלת ההחלטות שלהם לפני העסקת עובד חדש, מתן אשראי ללקוח, שותף עסקי, בדיקת שוכרים לפני חתימת חוזה עם שוכר חדש, העסקת קבלן/שיפוצניק, בדיקת רקע לפני שכירת מטפלת ואפילו דייט שהכרתם מהרשת.

WEBINT – Web Intelligence

עודף המידע בעידן הדיגיטלי מהווה הזדמנות, אך גם אתגר משמעותי, הנוגע לאיתור ואיסוף המידע הנכון ולצרפו יחד, כך שתתקבל התמונה המלאה, שתאפשר לקבל החלטות טובות יותר.

– מנועי חיפוש מגוונים כגון גוגל, בינג ואחרים.
– רשתות חברתיות.

– ארכיונים ומאגרי מידע ציבוריים.

ראשית, מנועי החיפוש גוגל, בינג ואחרים  סורקים חלק קטן ממידע על אנשים הקיים ברשת, יחד עם זאת מציגים תוצאות בכמות שאינה ניתנת לעיבוד ומיצוי באמצעים אנושיים בלבד.

מדובר במנועים, שבכדי למצות את יכולותיהם נדרש ידע מקצועי, היכרות מעמיקה עם הרשת ויכולת להתמודד עם המידע האינסופי המוצע. כל זאת ועוד עושה הטכנולוגיה שלנו.
בנוסף, מרבית המידע ברשת נמצא בארכיונים, במאגרים וברשתות החברתיות, ואלו אינם נסרקים על ידי מנועי החיפוש, כך שבכדי להגיע אל מידע זה יש צורך בהכרת הרשת ו/או רכישת גישה בהתאם.

דקות ספורות במהלכן מערכת צ'קנט כורה מידע ממאגרים ממשלתיים ועסקיים ובתוספת המידע שנמסר בעת הזמנת הדוח, סורקת את רחבי הרשת ומאתרת את התוצאות הנוגעות לנושא החיפוש.

כן. אנו מבצעים איתור של מידע הקיים במקורות הגלויים ברשת בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, תשי"א -1981 ולהנחיות שהוצאו מכוחו.

מתלבטים? השאירו פרטים לחזרה ונענה על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות לצ’קנט