מנסה לאתר מידע על אדם ברשת? כבר לא צריך להתאמץ

הכירו את checknet

החברה היחידה בישראל המנגישה את כל המידע הגלוי ברשת על אנשים בדו"ח אינטרנטי ברור ופשוט

השירות שיציל אתכם ממתחזים

אם אתם עומדים לסגור עסקה, להשכיר דירה, או אפילו לצאת לדייט עם מישהו שפגשתם באתר היכרויות, אתם פשוט חייבים להכיר את checknet

כולנו מכירים את זה, אנחנו מזמינים קבלן, עוברים אתו על הפרטים, סוגרים מחיר ואז תוהים לעצמנו אם עשינו את הבחירה הנכונה. האם הקבלן אמין, האם יסיים את העבודה… שמענו כבר כל כך הרבה סיפורי "עוקץ" ואנחנו ממש לא רוצים להיות עוד אחד מרשימת הסיפורים.
ובכן, השירות של חברת checknet יעניק לכם שקט נפשי, אבל לא רק מול קבלנים.
חברת checknet הוקמה כדי להנגיש את כל המידע הגלוי ברשת על אנשים בדו"ח אינטרנטי פשוט וקל לשימוש, שיאפשר לקהל הרחב לקבל החלטות טובות יותר בהתקשרויות חדשות, להעשיר, לאמת או לסתור את הידוע להם על הגורם הרלוונטי, והכל בדרך יעילה, מהירה ובעלות שווה לכל כיס.
זה יכול להיות העובד שאתם מתעתדים להעסיק, המועמדת לטיפול בילדים שלכם, או המשכיר בידיו אתם עומדים להפקיד את הנכס שלכם.

מידע מלא בלחיצת כפתור
החברה מאפשרת ללקוחותיה לקבל מידע על כל אדם.
המידע מתקבל בצורת דו"חות מפורטים הכוללים אזכורים ופרסומים באתרים ופרופילים ברשתות חברתיות העולים במנועי החיפוש, מידע משפטי, כלכלי, פיננסי וכל מידע אחר הרלוונטי לכם, כך שאם למטפלת העתידית שלכם עבר פלילי, הקבלן העתידי שלכם מסובך בתביעות, או שלשוכר החדש שלכם מוסר תשלומים ירוד, אתם תדעו זאת מבעוד מועד.

יותר טוב מגוגל
Checknet משתמשת בטכנולוגיה, שפותחה בחברה על ידי יוצאי יחידות מודיעין, המשמשים גם כחוקרי הרשת של החברה.
חלק מהמידע עולה במנועי החיפוש השונים, אך בכדי למצות את המידע העולה בהם נדרשים: ידע מקצועי בניסוח שאילתות מגוונות ובשפות שונות, היכרות מעמיקה עם הרשת וכמובן את היכולת הטכנולוגית והמקצועית בכדי להתמודד עם המידע האינסופי המוצע לכל שאילתה. בנוסף, רבים אינם יודעים כי רוב המידע הקיים ברשת מוגן בפני מנועי החיפוש וכלל לא עולה בתוצאותיהם ולרוב נדרש תשלום חד פעמי/דמי מנוי קבועים בכדי לרכוש את המידע.

חוקרי הרשת של צ'ק נט, אוספים עבורכם את כל המידע ומגישים לכם אותו לתיבת הדוא"ל כדו"ח מקצועי וברור, וכל זאת תוך מקסימום של שלושה ימי עבודה בלבד.
חשוב לציין – איסוף המידע נעשה אך ורק בהתאם לחוק, ומתוך מידע פומבי בלבד.

הצלחה מוכחת בשטח
בחברה מתגאים בכך שאע"פ שהחברה הוקמה לפני זמן קצר יחסית, יש להם כבר עשרות הצלחות בשטח בהם חשפו מעשי הונאה, כך גם לדוגמא במקרה של משפחת גל מרחובות:
משפחת גל מרחובות בחרה קבלן לביצוע שיפוצים בבית. העבודות החלו כמתוכנן והקבלן קיבל לידיו את התשלומים הראשונים, אבל אחרי שבועיים היה נדמה לבני המשפחה שדברים נעלמים מהבית. ככל שהתקדמו העבודות, החשד בקבלן השיפוצים הלך והתחזק. זה התחיל בסכום כסף קטן והמשיך בכלי עבודה ובמכשירי חשמל קטנים. כשבני הזוג גל העלו את הטענות בפניו, הקבלן הכחיש ולמחרת נעלם. 
בני הזוג הגיעו לחברת צ'ק נט והזמינו דו"ח מידע על הקבלן. לתדהמתם, התגלתה היסטוריה ארוכה של תביעות נגדו מצד לקוחות לשעבר על גניבה והפרת חוזים והסכמים, תגובות וביקורות ברשתות החברתיות, בנוסף לתיקים שנפתחו נגדו בהוצאה לפועל. העבודות הופסקו, התשלומים נעצרו, תביעה הוגשה לבית המשפט ובני הזוג נאלצו לשכור קבלן חדש. הפעם הם הזמינו דו"ח CHECKNET לפני…

שאלנו את אנשי החברה באילו מקרים משתמשים בשירותיהם, התשובה שקיבלנו כללה קהלים מכל הסוגים:
לקוחות פרטיים שוכרים את שירותי החברה בד"כ לצורך קבלת מידע על שוכרים ומשכירים, קבלנים ואנשי מקצוע, מטפלות וגננות, חברים ברשתות להיכרויות ברשת ועוד.
חברות ועסקים מכל התחומים, חוקרים פרטיים, עורכי דין ואפילו וועדות קבלה ביישובים משתמשים בחברה לקבלת מידע מקיף על לקוחות, עובדים, שותפים, זכיינים, ספקים, מועמדים ועוד.

דו"ח צ'ק נט מציג תמונה מקיפה ומדויקת על כל אדם, המבוססת על תוצאות עשרות שאילתות מגוונות, בשפות שונות ובמספר מנועי חיפוש בכדי לאתר נוכחות דיגיטלית בכתבות ופרסומים מהעיתונות, בפורומים, בלוגים וקבוצות דיון, באתרים מקצועיים וייעודיים לתחומי עיסוק, עניין ופנאי, רשתות חברתיות, מאגרי מידע ממשלתיים ומאגרי מידע עסקיים, פיננסיים, משפטיים ועוד.
למקרה שדאגתם, אין שום סיכוי שהנבדק עצמו ידע כי התבצע חיפוש.

© כל הזכויות שמורות ל-CHECKNET

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות